تمدید ارسال اثر به جشنواره دادخند تا پایان مرداد

تمدید ارسال اثر به جشنواره دادخند تا پایان مرداد
دبیر دومین جشنواره ملی شعر طنز عدلیه «دادخند»از تمدید مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا 31 مرداد ماه سال جاری خبر داد.
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۸
کد خبر :  ۳۵۰۳۲۲

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان یزد: حجت الاسلام مهدی پرنیان با اشاره به استقبال کم نظیر شاعران و هنرمندان کشور از این رویداد ادبی هنری گفت: با نظر شورای سیاستگذاری جشنواره مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا 31 مردادماه 1403 تمدید شد.

وی افزود: تمدید بیش از 2 ماهه این جشنوراه به دلیل تقارن اختتامیه با چهلم رئیس جمهور محترم و شهدای خدمت و به سبب آن برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و فضای حاکم بر کشور در ان ایام می باشد.

پرنیان تصریح کرد: همچنین با عنایت به در پیش بودن ماه محرم ، صفر و پس از آن حماسه عظیم اربعین جمع بندی دبیرخانه جشنواره بر تمدید مهلت ارسال اثر تا پایان مرداد ماه بود.

دبیر دومین جشنواره ملی شعر طنز عدلیه ضمن دعوت مجدد از تمامی هنرمندان و علاقه مندان به حوزه شعر طنز گفت: این جشنواره در سه بخش فرهنگ همراه، قوه قوی و بخش ویژه برگزار می شود.

وی افزود: پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی با محوریت گوشی همراه مهمترین هدف از برگزاری این جشنوار بوده که این موضوع در مدت تمدید جشنواره از طریق تولیدات رسانه ای مختلف پیگیری می شود.

پرنیان تصریح کرد: گوشی همراه فرصت ها، آسیب ها و چالش های آن موضوع بدیع و جذابی است که از ابعاد مختلف می تواند دست مایه هنرمندی شاعران حوزه طنز قرار گیرد

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار به پیوند  adliehyazd.ir مراجعه نمایند .

 

 .

ارسال نظر